Szakács munka Ausztriában: konyhafőnök-helyettest keresnek Bécsbe 3500 eurós fizetéssel (X)

2014.11.19

Bécsi székhelyű partnerének megbízásából Sous Chef (konyhafőnök-helyettes) kollégát keres a GMN Hungary, akár azonnali kezdéssel, kiemelt bérezéssel, kiváló feltételekkel.

A cég évek óta az osztrák vendéglátás meghatározó részét képzi. Friss termékekkel, kreatív menüvel, újszerű kulináris élménnyel várjuk vendégeinket. Megbízásaink a kisebb esküvőktől kezdve, rendezvényeken át, a legnagyobb osztrák sportrendezvényekig terjednek.  Csapatunk tagjaként a legmodernebb konyha várja, az ország legnépszerűbb helyén.

Új kollégát keresünk, aki innovációs készségével és a főzés iránti szenvedélyével csapatunkat erősítené. Bécsi modern konyhánkban csapatunk minden nap friss, változatos, innovatív ételeket kreál.

Részletek:
- teljes munkaidő, Bécs
- 5-6 nap munka hetente
- szállást a munkáltató nem biztosít
- ha nincs rendezvény, a hétvégék szabadok
- kiemelt bérezés: bruttó 3,500 EUR/hó (tapasztalattól függően több is lehet)

Feladatok:
- Csapatával rendezvényekre való ételkreációk elkészítése
- Felelős az ételek minőségi elkészítéséért (íz, frissesség, látvány)
- Együttműködik a csapatával, folyamatosan új kreációkat, fogásokat formál, fejleszti azokat
- Felel a konyháért a rendezvények, események alatt, támogatja a projekt vezetőjét
- Vezeti a csapatot, delegálja a feladatokat, támogatja őket a termelés, illetve a rendezvények lebonyolításával kapcsolatban

Amit ajánlunk
-    Modern konyha a legújabb eszközökkel felszerelve, természetes fénnyel
-    Mindig friss, kiváló minőségű hozzávalókkal dolgozunk
-    Felelősségteljes, változatos munkakör,
-    Kiváló csapat tagjaként, dinamikusan fejlődő vállalat részeként dolgozni

Fizetés:
Bruttó 3,500 EUR/ hónap

Követelmények
-    Megbízható, tárgyalóképes német nyelvtudás
-    Szakirányú végzettség, több éves releváns szakmai tapasztalattal
-    Szakács szakma iránt való elhivatottság, motiváció új kreációk kitalálására
-    Osztrák, illetve a nemzetközi konyha ismerete
-    Kiváló szervezési, vezetői készségek
Alapfeltétel, hogy a jelölt megbízható, flexibilis, önálló munkavégzés alkalmas legyen, és a megfelelő számítógépes ismeretek (német nyelven!)

Jelentkezés és további részletek a linkre kattintva érhetőek el.

Az önéletrajz elküldését követő 24 órán belül jelentkezünk Önnél.
Fontos: a GMN Hungary Kft. a Sous Chef pozícióban nem kér pénzt a pályázótól, semmiféle jogcímen. A szállodaipari munkaerő-közvetítésben 22 éves tapasztalattal rendelkezünk, több mint 25 ezer munkavállalót juttattunk munkához. Referenciáinkat örömmel bemutatjuk. (X)

CarreerJet

Hirdessen portálunkon!

Címkék

Szociális juttatások Ausztriában: a családi pótlék (2. rész)

17/01/2017

Ausztriai tanácsadónk segítségével folytatjuk az osztrák szociális rendszert bemutató sorozatunkat. Ezúttal is a családi pótlék kérdését járjuk körbe.

Szociális juttatások Ausztriában: a családi pótlék 1. rész

15/01/2017

Új sorozatunkban egy ausztriai iroda segítségével mutatjuk be az osztrák szociális és munkaügyi rendszert. Az első írás a családi pótlékról szól.

Partnereink

Munkák Hollandiában

Közösség