Burgenlandi munka: 4 csillagos szállodába keresnek felszolgálót (X)

2014.11.17

Ausztriai partnere megbízásából felszolgálót keres teljes munkaidőbe, burgenlandi munkavégzésre négy csillagos szállodába a GMN Hungary.

A pozíció leírása:

Feladatok
•    vendégek fogadása, kiszolgálása
•    ételek, italok ajánlása
•    vendégtér előkészítése, tisztán tartása
•    munkafolyamatok zökkenőmentes biztosítása
•    minőségi standardok betartása
Elvárások
•    releváns szakmai tapasztalat, alapos étel-és italismeret
•    önálló munkavégzés
•    határozott fellépés, vendégorientált attitűd
•    terhelhetőség, rugalmasság
•    jó kommunikációs készség
•    aktív német nyelvtudás
Fizetés
•    1300€/hó-tól (tapasztalattól függően) + borravaló
Amit kínálunk
•    stabil háttér
•    hosszú távú munkalehetőség
•    versenyképes bérezés
•    nemzetközi színvonalú munkakörnyezet
•    fejlődési lehetőség
•    igény esetén szakmai vagy/és nyelvi felkészítés, tréning
•    adó-visszatérítésben segítünk

További részletek és jelentkezés a linkre kattintva érhető el.

Az önéletrajz elküldését követő 24 órán belül jelentkezünk Önnél.
Fontos: a GMN Hungary Kft. sosem kér pénzt előre, semmiféle jogcímen.  A szállodaipari munkaerő-közvetítésben 22 éves tapasztalattal rendelkezünk, több mint 25 ezer munkavállalót juttattunk munkához. Referenciáinkat örömmel bemutatjuk.

CarreerJet

Hirdessen portálunkon!

Címkék

Szociális juttatások Ausztriában: a családi pótlék (2. rész)

17/01/2017

Ausztriai tanácsadónk segítségével folytatjuk az osztrák szociális rendszert bemutató sorozatunkat. Ezúttal is a családi pótlék kérdését járjuk körbe.

Szociális juttatások Ausztriában: a családi pótlék 1. rész

15/01/2017

Új sorozatunkban egy ausztriai iroda segítségével mutatjuk be az osztrák szociális és munkaügyi rendszert. Az első írás a családi pótlékról szól.

Partnereink

Munkák Hollandiában

Közösség