Bécsi munka: prémium mobiltelefon-szaküzletbe keresnek szakképzett eladót

2017.10.30

A bécsi Millennium City-ben nyíló új prémium telefon és tablet-tartozék szaküzletünkbe (Handy-Trend) keresünk jó megjelenésű, munkájára kifejezetten igényes szakképzett eladót teljes munkaidős foglalkoztatásban az osztrák kollektív szerződés szerint, mely havi bruttó 1600 EUR + 13. és 14. havi bér

A bécsi Millennium City-ben nyíló új prémium telefon és tablet-tartozék szaküzletünkbe (Handy-Trend) keresünk jó megjelenésű, munkájára kifejezetten igényes szakképzett eladót teljes munkaidős foglalkoztatásban az osztrák kollektív szerződés szerint, mely havi bruttó 1600 EUR+13. és 14. havi bér.

Feladatok

- Napi üzletmenethez szükséges feladatok ellátása: termékek esztétikus kihelyezése, eladás, értékesítés rendelések felvétele.
- Vásárlókkal, kollégákkal kapcsolattartás szóban, írásban, telefonon.
- Áruátvétel, leltározásban való részvétel.
- Kassza kezelése.

Elvárások

 - Érettségi
 - Kereskedelmi, közvetlen értékesítésben szerzett tapasztalat
 - Önmagára és környezetére való igényesség, Elegáns megjelenés
 - Kedvesség, jó kapcsolatteremtő képesség
 - Pontosság
 - Jó problémamegoldó készség

Előnyök

 - Szakmai tapasztalat
 - mobil tartozékok eladásában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

 - Kulturált munkakörülmények
 - Jó munkahelyi légkör
 - Biztos kereseti lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre lehet:
office@handy-trend.at
Tel: +43 664 5244985

Ausztria munkák: CNC-marós, gépi forgácsoló, gyári munka, szakács, pincér, konyhai kisegítő, mosogató, mezőgazdasági dolgozó, szobalány és más osztrák állások

2017.10.30
Hétfőn ismét osztrák partneroldalunkról és más állásportálokról hoztunk ausztriai munkákat. Egyebek mellett CNC-marós, gépi forgácsoló, gyári munka, szakács, pincér, konyhai kisegítő, mosogató, mezőgazdasági dolgozó, szobalány és más osztrák állásokra várnak jelentkezőket egész Ausztria területén.

CarreerJet

Hirdessen portálunkon!

Címkék

Szociális juttatások Ausztriában: a családi pótlék (2. rész)

17/01/2017

Ausztriai tanácsadónk segítségével folytatjuk az osztrák szociális rendszert bemutató sorozatunkat. Ezúttal is a családi pótlék kérdését járjuk körbe.

Szociális juttatások Ausztriában: a családi pótlék 1. rész

15/01/2017

Új sorozatunkban egy ausztriai iroda segítségével mutatjuk be az osztrák szociális és munkaügyi rendszert. Az első írás a családi pótlékról szól.

Partnereink

Munkák Hollandiában

Közösség