Ausztriai gépgyártó cégek keresnek Steiermarkba konstruktőrt, SPS/PLC-programozót, fizetés havi bruttó 3000 eurótól

2018.04.20

Ausztriai közvetítő cég steiermarki gépgyártó osztrák vállalatokhoz konstruktőrt, SPS/PLC-programozót, havi 3000-3400 eurótól, Ausztria déli részére. Részletek a hirdetésben, jelentkezés e-mailben.

Grazi központú, nemzetközi piacra dolgozó gépgyártó cég keres

KONSTRUKTŐRT.

ELVÁRÁSOK:

- gépész, gépgyártó végzett (lehetőleg felsőfokú)

- legalább 3 éves, hasonló területen szerzett gyakorlat

- 3D CAD-rendszerek ismerete

- nagyon jó német és angol nyelvtudás

- önálló munkavégzés, jó csapatjátékos

BÉREZÉS

Havi bruttó 3000 eurótól.

e-mailben (közvetítő cég):

sorge@jobaffairs.at

Jobaffairs Personal- und Mediaagentur GmbH
Mohsgasse 4
1030 Wien

Steiermarki gépgyártó cég keres

SPS/PLC-PROGRAMOZÓT (számítógéppel irányított vezérlőrendszerek), fűrészgépek területre

FELADATOK:

SPS/PLC-programozás CODESYS/TwinCAT alatt

HMI és SPS/PLC hangolás

új rendszerek szériás bevezetése, kezelése és továbbfejlesztése, sorozatgyártás

ELVÁRÁSOK

- szakirányú végzettség

- gyakorlat előny, de pályakezdők jelentkezését is várják

- nagyon jó CODESYS-ismeretek

- TwinCAT 2 vagy 3 Beckhoff ismerete

- Linux és Windows alapismeretek

BÉREZÉS:

Havi bruttó 3400 eurótól.

Mohsgasse 4
1030 Wien

2018.05.08
Kedden ismét osztrák partneroldalunkról és más állásportálokról hoztunk ausztriai munkákat. Egyebek mellett takarító, szakács, pincér, kőműves, ács, villanyszerelő, gondok, kozmetikus, recepciós, targoncás és más osztrák állásokra várnak jelentkezőket egész Ausztria területén.

2018.04.22
Vasárnap ismét osztrák partneroldalunkról és más állásportálokról hoztunk ausztriai munkákat. Egyebek mellett ács, diplomás ápoló, pultos, műszaki rajzoló, szakács, gyári munka, pincér, recepciós, programozó és más osztrák állásokra várnak jelentkezőket egész Ausztria területén.

2018.04.20
Pénteken ismét osztrák partneroldalunkról és más állásportálokról hoztunk ausztriai munkákat. Egyebek mellett mosogató, gyári munka, szakács, konyhai kisegítő, villanyszerelő, gondnok, gépkezelő, recepciós, sofőr és más osztrák állásokra várnak jelentkezőket egész Ausztria területén.

CarreerJet

Hirdessen portálunkon!

Címkék

Elfelejtette a jelszavát?

Szociális juttatások Ausztriában: a családi pótlék (2. rész)

17/01/2017

Ausztriai tanácsadónk segítségével folytatjuk az osztrák szociális rendszert bemutató sorozatunkat. Ezúttal is a családi pótlék kérdését járjuk körbe.

Szociális juttatások Ausztriában: a családi pótlék 1. rész

15/01/2017

Új sorozatunkban egy ausztriai iroda segítségével mutatjuk be az osztrák szociális és munkaügyi rendszert. Az első írás a családi pótlékról szól.

Partnereink

Munkák Hollandiában

Közösség