Ausztriai gépgyártó cégek keresnek Steiermarkba konstruktőrt, SPS/PLC-programozót, fizetés havi bruttó 3000 eurótól

2018.04.20

Ausztriai közvetítő cég steiermarki gépgyártó osztrák vállalatokhoz konstruktőrt, SPS/PLC-programozót, havi 3000-3400 eurótól, Ausztria déli részére. Részletek a hirdetésben, jelentkezés e-mailben.

Grazi központú, nemzetközi piacra dolgozó gépgyártó cég keres

KONSTRUKTŐRT.

ELVÁRÁSOK:

- gépész, gépgyártó végzett (lehetőleg felsőfokú)

- legalább 3 éves, hasonló területen szerzett gyakorlat

- 3D CAD-rendszerek ismerete

- nagyon jó német és angol nyelvtudás

- önálló munkavégzés, jó csapatjátékos

BÉREZÉS

Havi bruttó 3000 eurótól.

e-mailben (közvetítő cég):

sorge@jobaffairs.at

Jobaffairs Personal- und Mediaagentur GmbH
Mohsgasse 4
1030 Wien

Steiermarki gépgyártó cég keres

SPS/PLC-PROGRAMOZÓT (számítógéppel irányított vezérlőrendszerek), fűrészgépek területre

FELADATOK:

SPS/PLC-programozás CODESYS/TwinCAT alatt

HMI és SPS/PLC hangolás

új rendszerek szériás bevezetése, kezelése és továbbfejlesztése, sorozatgyártás

ELVÁRÁSOK

- szakirányú végzettség

- gyakorlat előny, de pályakezdők jelentkezését is várják

- nagyon jó CODESYS-ismeretek

- TwinCAT 2 vagy 3 Beckhoff ismerete

- Linux és Windows alapismeretek

BÉREZÉS:

Havi bruttó 3400 eurótól.

Mohsgasse 4
1030 Wien

CarreerJet

Hirdessen portálunkon!

Címkék

Szociális juttatások Ausztriában: a családi pótlék (2. rész)

17/01/2017

Ausztriai tanácsadónk segítségével folytatjuk az osztrák szociális rendszert bemutató sorozatunkat. Ezúttal is a családi pótlék kérdését járjuk körbe.

Szociális juttatások Ausztriában: a családi pótlék 1. rész

15/01/2017

Új sorozatunkban egy ausztriai iroda segítségével mutatjuk be az osztrák szociális és munkaügyi rendszert. Az első írás a családi pótlékról szól.

Partnereink

Munkák Hollandiában

Közösség